Як випрати пальто вдома, щоб воно зберегло форму та привабливий вигляд

Зимове або демісезонне пальто можна випрати в домашніх умовах. Якщо чітко дотримуватись інструкцій, то на послугах хімчистки можна заощадити, при цьому річ збереже форму та колір.

Як випрати пальто вдома, щоб воно зберегло форму та привабливий вигляд - today.ua

Випрати пальто найпростіше в пральній машині автомат. Такі пристрої є майже в кожному будинку, що дає можливість швидко і без проблем прати навіть дорогий верхній одяг. Якщо ваше пальто пошито з ніжного кашеміру, то його все ж таки краще здати в хімчистку. А ось речі з поліестеру відмінно піддаються домашньому пранню.

Виверніть пальто навиворіт і помістіть у спеціальний мішок для прання та відправте в барабан пральної машини. Прати пальто можна тільки в режимі "делікатне прання" при 40 градусах. Віджим слід відключити, інакше річ стане надто м'ятою. Залийте у спеціальні відсіки гель та кондиціонер для прання, використовувати сухі пральні порошки не варто. Запустіть прання. Як випрати пальто вдома, щоб воно зберегло форму та привабливий вигляд Коли пральна машина завершить прання, акуратно витягніть пальто, розвісьте на плічках і повісьте над великим тазом, куди стікатиме вода. Сушити пальто слід у місці, що провітрюється без доступу прямих сонячних променів. Намагайтеся руками розправити річ, повертаючи їй первісну форму.

Пальто із натуральної вовни прати в машині заборонено. Якщо виникла така необхідність, то спробуйте випрати річ вручну у теплій воді. Використовуйте рідкі пральні засоби, призначені для делікатних тканин.

Дізнайтеся також, як випрати зимовий пуховик і розправити наповнювач, щоб він не збився в грудки.