Як випрати зимовий пуховик, щоб наповнювач не збився в грудки

Верхній одяг особливо світлих відтінків дуже швидко брудниться, найкращим виходом буде віднести річ у хімчистку. Однак задоволення це не з дешевих, тому багато хто відправляє пуховики в пральну машину. Щоб у процесі прання волокна наповнювача не збивалися в грудки, необхідно знати та застосовувати деякі корисні секрети.

Як випрати зимовий пуховик, щоб наповнювач не збився в грудки - today.ua

При неправильному пранні всередині пуховика наповнювач збивається і утворюються порожнечі. Щоб пух або синтепон зберегли пухкість, стирайте пуховик в режимі делікатного прання. Обороти віджиму виставляйте в діапазоні від 500 до 800. Покладіть у бак пральної машини разом із пуховиком пару тенісних м'ячів або зробіть щільні кульки самостійно з пекарської фольги.

Замість сухого порошку для прання використовуйте гель, інакше на поверхні пуховика залишаться білі розлучення, оскільки порошок дуже погано вимивається з наповнювача.

Після прання збийте наповнювач у пуховику за допомогою підручних засобів – вони допоможуть повернути одягу початкову форму. Сушіть пуховик у кілька етапів.

Як випрати зимовий пуховик, щоб наповнювач не збився в грудки Після вилучення пуховика з пральної машини, повісьте його на плічка, розгладьте руками рукави, комір, кишені і т.д. Далі збийте пуховик, як подушку, розправте наповнювач поступово по всій площі.

Сушіть у добре провітрюваному приміщенні, час від часу струшуючи пуховик і розминаючи наповнювач руками, рухаючись знизу вгору. Майже сухий пуховик можна пропилососити, потужний струмінь повітря розправить і розпушить наповнювач.

Дізнайтеся також, як вибрати якісний та зручний пуховик на холодну пору року. Декілька важливих секретів, про які повинен знати кожен покупець.