Як правильно випрати куртку на синтепоні в машинці та руками, щоб річ не втратила форму

Зимові та демісезонні куртки з підкладкою із синтепону вимагають регулярного догляду. Верхній одяг мажеться, особливо на рукавах, в області кишень та застібки. Іноді прати куртку доводиться кілька разів за сезон. Щоб річ не втратила форму, а синтепон не збився в грудки, необхідно дотримуватись певних правил.

Як правильно випрати куртку на синтепоні в машинці та руками, щоб річ не втратила форму - today.ua

1. Для прання куртки на синтепоні використовуйте гель. Пральний порошок не підходить, оскільки він погано вимивається із синтепонової підкладки, тому білі плями можуть проступити на висохлій куртці. Гель для прання підбирайте за типом та кольором тканини вашого верхнього одягу.

2. Перед тим як завантажувати куртку в барабан пральної машини або замочувати в тазу, перевірте всі кишені, зніміть, хутро, значки та брошки, зашийте дірки, застебніть блискавки.

3. Якщо забруднення занадто сильні, то для початку виведіть плями спеціальними засобами для виведення плям, застирайте рукави і комір за допомогою господарського мила. Як правильно випрати куртку на синтепоні в машинці та руками, щоб річ не втратила форму 4. Стирайте куртку на синтепоні у воді, температура якої не перевищує 40 градусів за Цельсієм. У пральній машині куртку прати краще у спеціальному мішку. Встановіть режим делікатного прання, вимкніть віджим.

5. Сушіть куртку на горизонтальній поверхні, щоб синтепон не опустився вниз.

Дізнайтеся також, як розправити наповнювач у пуховику після прання. Секрети догляду за зимовим верхнім одягом.