Як приготувати їжу без газу та світла: 5 простих рецептів для дорослих та дітей

Для когось можливість залишитись без світла та газу здається неймовірною, однак у такому становищі жили і продовжують жити тисячі українців. Попереджений – озброєний. Не варто опускати руки, адже навіть без благ цивілізації можна нагодувати домочадців (запитайте маріупольців).

Як приготувати їжу без газу та світла: 5 простих рецептів для дорослих та дітей - today.ua

П'ять простих рецептів, якщо вимкнули газ та світло

Каша з тушонкою. Замочити з вечора кашу з розрахунку приблизно 80 г на людину. Додати тушонку. Якщо є можливість розпалити багаття, то кашу з тушонкою краще нагріти на вогні.

Солодка каша зі згущеним молоком та родзинками. Замочити звечора кашу. Вимити ізюм. Перед подачею додати згущене молоко. Якщо є можливість розпалити багаття, то кашу краще проварити на вогні разом із родзинками (можна замінити на цукати чи фрукти).

Запечені у фользі овочі. Приготувати їжу можна у вугіллі, обернувши наявні добре вимиті овочі у фольгу. Картоплю взагалі можна готувати прямо у вугіллі через відсутність фольги, але їсти зі шкіркою її вже не вийде. Приготовлені у фользі овочі можна пустити на салат, наприклад, зробити вінегрет. Як приготувати їжу без газу та світла: 5 простих рецептів для дорослих та дітей Запечена у фользі картопля із салом. Прекрасна та ситна страва. Вимийте картоплю, надріжте картоплини і покладіть всередину по шматочку сала. Оберніть фольгою та покладіть під вугілля.

Солодощі для дітей. Приготуйте солодке тісто. Розріжте на смужки. Намотайте їх на палички, не накладаючи один на одного. Тримайте палички з тістом над вогнем, доки вони не підрум'яняться. Для приготування їжі на вогні найкраще підходить алюмінієвий посуд.

Пропонуємо вам також спробувати густий суп на багатті із замороженими овочами – рецепт ситної страви на випадок, якщо надовго вимкнули світло.