“Як принц із мультфільму“: у Мережі з'явилося фото юного прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо

Канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо є не лише одним з наймолодших лідерів країн світу, а ще й справжнім красенем. Але чи таким видним хлопаком він був завжди? До мережі потрапило фото юного політика. Фанати дійшли висновку, що він схожий на діснеєвського принца.

“Як принц із мультфільму“: у Мережі з'явилося фото юного прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо - today.ua

На фото молодий Джастін Трюдо зображений у світлому светрі та стьобаному жилеті, з цікавою підвіскою на шиї та пишною кучерявою шевелюрою. У такому вигляді прем'єр-міністр Канади і справді нагадує мультяшного принца - по одягу Алладіна, а по зовнішності - Фліна з "Рапунцелі".

"Взагалі не змінився", "Йому дуже личить вік і новий стиль. Час іде, природно, людина змінюється, і це здорово", "Красавчик", "Мені здається всім чоловікам личить вік від 35 років. Вони стають більш солідними та серйозними" , "Як принц із мультфільму", - захоплюються українці канадським політиком.

Джастін Трюдо народився в сім'ї чинного прем'єр-міністра країни П'єра Елліота Трюдо. У листопаді 2015 року у віці 43 років він став другим наймолодшим главою Канади після Джо Кларка, якому було 40 років, коли він обійняв посаду у минулому. “Як принц із мультфільму“: у Мережі з'явилося фото юного прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо Одружений прем'єр-міністр Канади з подругою дитинства свого брата Софі Грегуар. Їхнє весілля відбулося у травні 2005 року, і за час шлюбу вони обзавелися трьома дітьми. На весь світ Джастін Трюдо прославився завдяки своїм веселеньким шкарпеткам, які одягав під костюм.

Нагадаємо, до мережі потрапили фото молодого Бориса Джонсона - завжди любив смішні зачіски.