Як зробити форми для кексів з підручних матеріалів: секрети досвідчених кондитерів

Кожна господиня знає, що кекси найкраще пекти у спеціальних формах. Зазвичай їх купують у магазинах для кондитерів, але це потребує додаткових витрат. Пропонуємо навчитися робити формочки для маффінів та кексів своїми руками.

Як зробити форми для кексів з підручних матеріалів: секрети досвідчених кондитерів - today.ua

Вам знадобиться склянка об'ємом близько 200 мл. Місткість слід перевернути догори дном і поставити на стіл. Відріжте від рулону харчової фольги для випічки квадратний лист і складіть його вчетверо. Отриману заготовку фольги необхідно покласти центром на дно склянки, а потім притиснути руками, щільно обертаючи ємність.

Зніміть фольгу зі склянки, обріжте зайві кути, що стирчать. Отриману форму вже можна використовувати для випікання кексів, але  її можна трохи вдосконалити, щоб готова випічка легше витягувалася з форми.

Як зробити форми для кексів з підручних матеріалів: секрети досвідчених кондитерів Відріжте відповідний за розміром готової форми з фольги квадрат пергаментного паперу для випічки. Сформуйте форму на тій же перевернутій склянці і вставте у форму з фольги. Зайве обріжте ножицями. Як зробити форми для кексів з підручних матеріалів: секрети досвідчених кондитерів Зробіть таких форм для кексів потрібну кількість, розлийте тісто і відправте в духовку. Готові маффіни вийміть із форм із фольги, їх можна буде використовувати повторно. Папір акуратно відокремте від випічки і викиньте.

Дізнайтеся також, як зробити натуральне вершкове масло в домашніх умовах. Знадобляться прості продукти та півгодини вільного часу.