Як зробити фруктові чіпси без електросушарки: швидкий та легкий спосіб із підручних засобів

Електросушарка - чудовий кухонний гаджет, завдяки якому без проблем можна висушити фрукти. Однак якщо такого дива техніки у вас немає, можна скористатися способом, якому слідували наші бабусі, коли жодних електросушарок ще й близько не було.

Як зробити фруктові чіпси без електросушарки: швидкий та легкий спосіб із підручних засобів - today.ua

Як зробити фруктові чіпси без електросушарки?

Ми слідуватимемо перевіреному роками способу, і ніякі продукти не зіпсуються і не запліснявіють.

Щоб посушити фрукти, їх потрібно розрізати на частинки, тонкими кружальцями або півкільцями. Викладати майбутні фруктові чіпси потрібно на металевому листі, а сушити на сонці, в місці, що добре провітрюється.

Як зробити фруктові чіпси без електросушарки: швидкий та легкий спосіб із підручних засобів Якщо просто викласти фрукти на лист через погодні умови вони можуть запліснявіти або згнити. Найчастіше продукти псуються у прохолодні та дощові дні.

Щоб цього уникнути, беремо звичайну пластикову сітку, яку можна купити в будь-якому будівельному або господарському магазині. Натягуємо сітку на лист, і викладаємо на неї яблука, сливи, груші або абрикоси.

Завдяки цьому способу фрукти не доторкатимуться до листа, а лежатимуть як би на гамаку. Відбудеться циркуляція повітря і зверху і знизу, і це зменшить ризики гниття.

Як зберігати фруктові чіпси?

Як зробити фруктові чіпси без електросушарки: швидкий та легкий спосіб із підручних засобів Фруктові чіпси і сухофрукти краще зберігати в скляних або керамічних банках, дерев'яних коробках з кришкою, що щільно закривається, щоб не надходило повітря.

Екологічніше зберігати висушені фрукти в полотняних або бавовняних мішечках. А щоб усередині не завелися мошки або цвіль додайте в тару суху м'яту.

На полиці, де ви зберігатимете сухофрукти, поставте сіль у відкритій тарілочці, щоб вона вбирала вологу.

Пропонуємо вам також спробувати ліниві голубці нашвидкуруч. Як приготувати соковиту страву з капусти?