Як збільшити врожай капусти: городники назвали найефективніше добриво

Капуста – дуже примхлива культура, яка вимагає багато уваги. Городники використовують для підживлення цього овоча попіл. Однак потрібно знати, як правильно вводити речовину, щоб отримати багатий урожай.

Як збільшити врожай капусти: городники назвали найефективніше добриво  - today.ua

Про корисні властивості попелу добре відомо навіть дачникам-початківцям. Але його надлишок золи теж не йде рослинам на користь. Дачники порадили скласти графік, за яким добриво потрібно вводити в ґрунт. Його оптимально застосовувати для ранніх сортів капусти – отримайте чудовий урожай.

Городники часто використовують золу вже в момент висаджування. Одну жменю золи треба засипати в лунку. Це допоможе наситити ґрунт необхідними мінералами.

Наступне підживлення слід зробити через місяць. Наберіть відро води і засипте 50 г суперфосфату та склянку попелу. Рідина має стати однорідною – тоді її можна використати для поливу. На кожну головку капусти потрібно по півлітра речовини. Удобрювати потрібно тільки ґрунт, не чіпаючи саму рослину.

Як збільшити врожай капусти: городники назвали найефективніше добриво Ще через 14 днів вводиться наступне підживлення. Розведіть у відрі води склянку золи та півкілограма гною. Полийте кожен кущ капусти підживленням – достатньо півлітра розчину.

Раніше ми повідомляли, які три прикрі помилки городників допоможуть знищити врожай капусти.

ДЖЕРЕЛОprostoway.com