“Як у казці“: Соломія Вітвіцька зачарувала фотографіями із засніженого лісу

Соломія Вітвіцька тиждень провела у Грузії. Успішна українська телеведуча останній день відпустки присвятила вивченню історичного регіону на крайньому південному заході країни. Із сонячного Батумі зірка потрапила до снігової Аджарії.

“Як у казці“: Соломія Вітвіцька зачарувала фотографіями із засніженого лісу - today.ua

З шанувальниками Соломія Вітвіцька поділилася фотознімками, ніби взятими з книги. У кадрі ведуча постала у довгій нюдовій сукні, грубих чорних черевиках, довгому пуховику персикового відтінку, блакитній шапці та бежевому шарфі. Красуня-брюнетка, немов лісова фея, позувала на тлі засніженого лісу, поки сніжинки зривалися з неба.

"Казкова Аджарія зі снігом. Перший день нашої відпустки у Батумі був сонячним і теплим, а в останній день ми потрапили в зимове диво. Тиждень в Грузії був насиченим і неймовірним - вдалося стовідсотково переключитися та відпочити!" – зазначила у публікації Соломія Вітвіцька.

Шанувальники не змогли стримати свого захоплення, залишивши масу лайків та захоплених коментарів.

"Так красиво", "Соля, ти просто боба", "Справжній меджик", "Як у казці", "Це як листівка – це місце з мрії", "Супер фото", - пишуть фоловери.

У відпустку Соломія Вітвіцька вирушила зі своїми подругами. Після розлучення з чоловіком після 8 років шлюбу восени 2021 року телеведуча намагається більше подорожувати в компанії близьких знайомих.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька без макіяжу показала фото із засніжених гір Грузії.