Чим замінити сіль в стравах: шість доступних варіантів

Вже тиждень в Україні спостерігається дефіцит популярного товару. Кам'яна сіль різко подорожчала і практично зникла з полиць магазинів. Експерти запевнили, що незабаром ситуація стабілізується за рахунок імпорту. А поки що є сенс звернути увагу на п'ять повноцінних замінників солі.

Чим замінити сіль в стравах: шість доступних варіантів  - today.ua

Найбільше підприємство із солевидобутку "Артемсіль" зупинило роботу. Українці у паніці скуповували залишки товару, а продавці вирішили заробити на ажіотажі. Фахівці повідомили, чим можна замінити сіль, доки вона не повернулася на полиці супермаркетів.

Соєвий соус містить сіль та спеції. Концентрований продукт бажано споживати без консервантів та не більше двох столових ложок на день. Він чудово підходить для м'ясних страв та салатів.

Лимонний сік покращить смак страви і зробить її кориснішою. Він замінить сіль та додасть вітамінів у готову страву.

Солоні овочі стануть у нагоді в салатах як повноцінні інгредієнти. Маринад з них можна використовувати в перші та другі страви.

Чим замінити сіль в стравах: шість доступних варіантів Спеції для супів. У них міститься багато солі та інших добавок, які покращать смак страви. Слідкуйте, щоб у приправах не було шкідливого глутамату натрію.

Набори сушених овочів також містять сіль у своєму складі. Вони додадуть стравам відмінний аромат і утримають смакові якості.

Морські водорості містять вітаміни та мікроелемент - йод. Їх потрібно висушити, подрібнити в кавомолці і посипати страви порошком, що утворився.

Нагадаємо, в Україні спостерігається дефіцит гречки. Вартість найпопулярнішої крупи зросла у рази. Експерт назвав причину різкого стрибка цін в Україні.

ДЖЕРЕЛОТСН