Today.ua

Якими засобами можна замінити зубну пасту, щоб зберегти здоров'я ротової порожнини під час війни

Якщо немає можливості купити зубну пасту, на допомогу прийдуть забуті, але дуже ефективні народні засоби. Важливо правильно використовувати їх, щоб не нашкодити здоров'ю ротової порожнини.

Активоване вугілля

Таблетку активованого вугілля розкришіть у порошок і змішайте з 1-2 краплями води. М'який абразивний засіб відмінно видаляє наліт на зубній емалі.

Морська сіль дрібного помелу

Нанесіть на вологу щітку трохи солі, а потім дбайливо, без натиску почистіть зуби. Крупинки солі можуть пошкодити зубну емаль, тому цей засіб не підходить для частого застосування.

Харчова сода

Має більш м'яку абразивну властивість, ніж сіль. Сода добре бореться з бактеріальним нальотом, попереджає утворення зубного каменю і допомагає прибрати неприємний запах з рота.

Олія чайного дерева

Додайте 4 краплі олії чайного дерева у склянку води, ретельно розмішайте. Отриманим розчином обполіскуйте ротову порожнину після їди, можна додатково обробити поверхню зубів зубною щіткою.

Свіжі трави

Наші пращури помітили, що наші пращури жували цілющі трави, щоб зміцнити зубну емаль і запобігти розвитку хвороб ясен. Молоді пагони та листя шавлії, чебрецю, м'яти та меліси, а також корінь лепехи рекомендується жувати доти, доки волокна рослини не подрібняться. Саме на цьому етапі вони очищають зуби від нальоту. Також можна заварювати свіжі або сушені трави, а потім використовувати в теплому вигляді як ополіскувач для рота.

Сухе молоко

Сухе молоко підходить при підвищеній кровоточивості ясен. Засіб м'яко очищає зубну емаль від нальоту, усуває неприємний запах.

Дізнайтеся також про чотири засоби, якими можна замінити пральний порошок під час війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ