Камалія показала, як відсвяткувала день народження своїх дочок-близнючок

Камалія стала мамою 8 років тому. 7 вересня на світ з'явилися близнючки Арабелла і Мірабелла. Відсвяткувати день в день не вийшло через зайнятість дівчаток в школі, але мама закотила розкішну вечірку на вихідних.

Камалія показала, як відсвяткувала день народження своїх дочок-близнючок - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська співачка, яка вийшла заміж за пакистанського мільярдера, опублікувала в особистому акаунті в Інстаграм кілька відео. Свято, судячи з усіх, пройшов на території розкішного особняка Камалії під Києвом.

"День народження Арабелли і Мірабелли", - зазначила зіркова матуся.

У великому холі встановили фотозону з використанням мультяшних героїв і принцес, розставили столи, встановили апаратуру і навіть імпровізовану сцену, з якої Камалія радувала гостей виконанням своїх композицій.

Після смачного обіду, танців і конкурсів, вивезли триярусний торт у вигляді замку з зображенням принцеси. 8-річні Арабелла і Мірабелла задули свічки, а потім насолоджувалися смачним десертом.

Після заходу сонця гостей розважали приборкувачі вогню, показавши вражаюче фаєршоу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Численні шанувальники приєдналися до поздоровлень, бажаючи дівчаткам всього найкращого, а також радуючись тому, наскільки близнятам пощастило мати таких батьків.

Нагадаємо, Камалія стала вчетверте мамою і показала свою маленьку хрещеницю.