Камалія з чоловіком та доньками записали всією родиною новорічну пісню: відео

Камалія – дуже сімейна людина. Вона любляча дружина, дбайлива мати, але ще й співачка. У той час, коли вона не зайнята будинком, то пише нові пісні та тішить своїх численних шанувальників.

Камалія з чоловіком та доньками записали всією родиною новорічну пісню: відео - today.ua

Найбагатша співачка України Камалія поділилася із шанувальниками процесом запису нового треку. Відома виконавиця була в цей момент не одна, а разом зі своїми рідними: чоловіком – пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, та двома доньками – 8-річними Мірабеллою та Арабеллою, які допомагали артистці з новим треком.

"Ось такий у мене сьогодні був "вихідний". Добре, що сім'я була сьогодні вся зі мною і допомагали мені у записі нової Новорічної пісні", - зазначила співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Фанати захопилися, почувши перші ноти нового треку, і тут же охрестили сингл новорічним хітом. Також публіка зраділа, що Камалія співає українською.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Які щасливі", "Дуже красива новорічна пісня", "Щастя Вашій родині не тільки в Новому Році, а Завжди!", "Малишки, великі розумнички", "Ви класно записали з родиною хіт, просто супер!", "Ура, що українською, вона вам дуже йде", "Молодці", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Камалія розповіла про кричущий вчинок няні своїх дочок-близнючок: "Дитина вся в крові".