Камалія у сукні з вирізом на декольте та високим розрізом на спідниці зробила рідкісний вихід у світ

Найбагатша співачка України Камалія виступила на благодійному концерті у Німеччині. Українська виконавиця одягла нове сценічне вбрання у стилі Тіни Кароль. Виглядала виконавиця чудово.

Камалія у сукні з вирізом на декольте та високим розрізом на спідниці зробила рідкісний вихід у світ - today.ua

Днями у німецькому місті Таунусштайн відбувся фестиваль, який відкривала Камалія. Виконавиця з'явилася на сцені, немов сонечко в яскраво-жовтій сукні на одне плече, з високим розрізом на спідниці та ефектним вирізом у зоні декольте. Свій образ виконавиця за класикою завершила голлівудським укладанням та ніжним макіяжем.

"Мер міста Таунусштайн на моє прохання спеціально запросив 150 українських біженців приїхати на концерт. Я запрошую всіх українців, які проживають в Таунусштайні або прилеглих містах, прийти і разом віддати шану нашій армії та країні та висловити подяку тим, хто у лихоліття простяг руку допомоги нашому народу", - зазначила раніше Камалія.

Камалія у сукні з вирізом на декольте та високим розрізом на спідниці зробила рідкісний вихід у світ З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України співачка та її чоловік – пакистанський мільярдер, активно допомагають нашій країні та українським біженцям. Так, наприклад, зараз зірка зайнята будівництвом будинків у Німеччині для українців, які втратили своє житло в Україні та були змушені втекти від війни.

Камалія у сукні з вирізом на декольте та високим розрізом на спідниці зробила рідкісний вихід у світ

Нагадаємо, раніше Камалія повернулася до Києва і показала свою щасливу маму: "Душа співає".