Камалія повернулася до Києва та показала свою щасливу маму: “Душа співає“

У квітні найбагатша співачка України Камалія розсталася зі своєю мамою, яка не захотіла жити за кордоном та вирішила повернутися додому. З того часу виконавиця побувала на батьківщині чоловіка в Пакистані, а потім приїхала до Лондона, де мешкала у будинку сина пакистанського мільярдера від першого шлюбу.

Камалія повернулася до Києва та показала свою щасливу маму: “Душа співає“ - today.ua

Камалія нарікала на те, що не може забрати до себе маму, бо їх у будинку мешкає 16 осіб. Та й Інна Петрівна відмовилася б приїхати. При цьому артистка неодноразово зазначала, що мама дуже сумує за нею, адже вони прив'язані одна до одної, і за своїми улюбленими онуками.

І ось, майже через три місяці відома співачка вирішила зробити мамі подарунок, і приїхала до Києва. Камалія вирішила поєднати приємне з корисним та записати пісню.

"Друзі, я в Києві. Я таки поїхала сьогодні ввечері на студію і записала нову пісню "Чекатиму". На своїй землі душа співає, попри дві доби подорожі до Києва", - зазначила Камалія у публікації.

В особистому обліковому записі в Інстаграм вона опублікувала відео зі студії звукозапису. У кадрі Камалія постала у вбранні у кольорі мілітарі та камуфляжних штанах – все на кшталт подій, які переживає наша країна. У кадр потрапила й Інна Петрівна, також одягнена у все зелене. У ролику мама співачки з насолодою стежить за записом пісні, підспівує, підстрибує та танцює на місці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Оце мама. Скрізь за своєю донечкою хвостиком, хоче скрізь їй соломки підстелити. І пісню допоможе вибрати, і рухи за неї придумає. У вас чудова мама", "Мама фанатка", - пишуть фанати, захоплюючись голосом і новим треком Камалії.

Нагадаємо, Камалія показала своїх підрослих красунь-дочок від пакистанського мільярдера.