“Капот обрізало“: Олег Винник вперше розповів про страшну ДТП зі своєю участю

Олег Винник ледь не загинув в одній з дорожньо-транспортних пригод. У Німеччині в нього врізався автомобіль з італійськими номерами, машину крутило, у неї відірвало капот, і співак пережив дуже страшний момент у своєму житті.

“Капот обрізало“: Олег Винник вперше розповів про страшну ДТП зі своєю участю - today.ua

В інтерв'ю для програми "Зоряний шлях" успішний український артист вперше розповів про жахливу ДТП.

Після зіткнення Олег Винник перебував в шоковому стані, і не чув нічого, крім ходу секундної стрілки в голові. Він дуже переживав, оскільки знаходився в авто не один. Цікаво те, що особистість свого пасажира виконавець розкривати не став, і фанати подумали, що разом з ним могла бути його дружина Таюне або їх син Юліан.

Аварія сталася через сильний дощ, через що автомобілі після удару сильно розкрутило. У винуватця аварії навіть відлетів капот, і машина продовжувала кружляти, коли Олег Винник вийшов зі свого авто. “Капот обрізало“: Олег Винник вперше розповів про страшну ДТП зі своєю участю

"Я побачив, що звідти (з машини) вийшли кілька дитячих садків, дружин або сестер. Я сміявся, у мене була істерика", - розповів музикант.

На сьогоднішній час Олег Винник подорожує на комфортному мікроавтобусі, в якому навіть є матрац з підігрівом, холодильник і караоке. Туди вміщається вся апаратура і його команда.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося нове фото Олега Винника з його дружиною Таюне.