Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року

Каре з подовженням - одна з найпопулярніших і красивих зачісок, до того ж з року в рік вона не втрачає своєї актуальності. Це, по суті, класичне каре, тільки з невеликим подовженням спереду. Таку стрижку спробували на собі майже всі знаменитості і не пошкодували про своє рішення. Пропонуємо вам спробувати 5 красивих зачісок на каре з подовженням.

Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року - today.ua

Чим хороша дана стрижка, що вона підходить абсолютно для будь-якого типу волосся, форми обличчя і віку. А також вона дуже сексуальна.

Ідеально гладке волосся

Тренд на "рідке волосся" в 2021 році тільки набрав популярності. Що може бути краще красивого, рівного, здорового волосся, що ніби струмком тече у вашого обличчя.

Проділ на бік Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року

Якщо вам набридло виглядати як дочка прикажчика з рівним проділом, пропонуємо вдихнути нове життя в зачіску. Для цього достатньо лише перенести проділ злегка вліво або вправо.

Пасма підкручені всередину

Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року За допомогою круглого гребінця і фену можна укласти кінці волосся до обличчя. Завдяки цьому також з'явиться об'єм, що буде виграшно виглядати, якщо у вас тонке або рідке волосся. Таку зачіску можна зробити як з рівним, так і бічним проділом.

Ефект мокрого волосся

Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року Акцент на природність, ніби ви тільки вийшли з душу, додасть образу якоїсь свіжості. Укласти так волосся можна для побачення, весілля або будь-якого іншого торжества. Локони можуть бути ідеально пригладженими, або ж недбало скуйовдженими.

Низький хвіст

Каре з подовженням: 5 красивих укладок найстильнішої зачіски 2021 року Якщо довжина волосся дозволяє зібрати його ззаду - прекрасно. Низький гладкий хвіст - одна з найстильніших укладок 2021 року.

Нагадаємо, стилісти назвали багатошарове каре трендом 2022 року. Три варіанти наймоднішою жіночої стрижки.