Катя Осадча та Юрій Горбунов можуть знову стати батьками

У сім'ї Каті Осадчої та Юрія Горбунова троє дітей – старший син ведучої від першого шлюбу та двоє молодших синів: 5-річний Іван та 8-місячний Данило. Коли у незмінної зірки шоу "Світське життя" народився третій син, їй шанувальники побажали в майбутньому мати ще й донечку. Цілком імовірно, що це станеться найближчим часом.

Катя Осадча та Юрій Горбунов можуть знову стати батьками - today.ua

В одному зі своїх останніх інтерв'ю Юрій Горбунов натякнув на те, що у майбутньому вони з дружиною можуть взяти прийомну дитину – хлопчика чи дівчинку, які втратили батьків під час війни.

З початку нападу російських військ в Україні загинуло вже багато мирних жителів. Багато дітей стали сиротами. На думку чоловіка Каті Осадчої, українцям потрібно буде допомогти цим дітям та прийняти до своїх родин. Щобільше, ведучий не виключає, що і в їх сім'ї може з'явитися ще одна дитина.

"Це буде на плечах усіх українців. І ми також про це думаємо", - наголосив Юрій Горбунов.

Зіркова пара впевнена, що перемога буде на нашому боці, і незабаром ми будемо зайняті тим, щоб відбудувати Україну та зробити ще сильнішою та красивішою. Катя Осадча та Юрій Горбунов зараз активно волонтерять, підіймають бойовий дух військових, виступають проти агресії. Ведуча також запустила чат-бот із пошуку зниклих людей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, Камалія поїхала на батьківщину чоловіка до Пакистану: фото.