Катя Осадча та Юрій Горбунов показали раніше неопубліковані фото із сином у день його 5-річчя

Катя Осадча та Юрій Горбунов уперше стали батьками у 2017 році. 18 лютого на світ з'явився їхній перший спільний син, якого пара назвала Іваном. Сьогодні хлопчик відзначає п'ятий день народження, та зіркові батьки показали раніше неопубліковані фото з дитиною.

Катя Осадча та Юрій Горбунов показали раніше неопубліковані фото із сином у день його 5-річчя - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм незмінна ведуча Катя Осадча опублікувала серію фотографій, похвалившись кадрами з першої фотосесії Івана, а також яким виріс її спадкоємець.

"П’ять років тому в цей час ми вже тримали на руках нашого Івасика і тільки уявляли якими ми будемо батьками для нього. Івасичок, з Днем народження, наш син, наша гордість", - зазначила у публікації Катя Осадча.

Шоумен Юрій Горбунов також опублікував кілька раніше неопублікованих фото, показавши обличчя маленького хлопчика, яке вони з Катею Осадчою приховували майже 5 років. Ведучий показав фото з дитячого садка, з дому, з минулого дня народження хлопчика, з подорожей та хрестин їхньої другої дитини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

"З Днем народження,наш солодкий хлопчик!! Все так швидко!! Тобі сьогодні вже 5 рочків!! Так ніби тільки вчора,ти своїм гучним криком сповістив світ, про свою появу!! А сьогодні- ти вже командуєш нами. Ти зробив нас з мамою найщасливішими людьми на світі!!!! Наша любов,наша гордість!!Дякую тобі, моя Катя за нашого Івасика! Рости сину здоровим і щасливим,під мирним небом!!" – зазначив у публікації Юрій Горбунов.

Нагадаємо, Катя Осадча у чорній сукні з розрізом та обідком із пір'я привела фанатів у захват - українська Малефісента.