Катя Осадча та Юрій Горбунов поїхали разом на романтичний уїк-енд у Париж: фото

Катя Осадча та Юрій Горбунов вирішили відзначити ювілей весілля у найромантичнішому місті світу – Парижі. Одна з найвідоміших пар українського шоубізнес 4 лютого відзначили 5 років із весілля, проте через роботу не могли вирватися день у день. А тому уїк-енд подружжя проведе у французькій столиці в самому її серці.

Катя Осадча та Юрій Горбунов поїхали разом на романтичний уїк-енд у Париж: фото - today.ua

"Що мене змусить стати в неділю вранці і сісти в літак? - поцікавилася у підписників зірка, після уточнивши - Париж, два роки не бачилися. Але тепер я практикую французьку".

З шанувальниками Катя Осадча поділилася фотографією з балкона свого номера, вікна якого виходять на одну з найвідоміших вулиць.

У кадрі незмінна ведуча програми "Світське життя" постала як справжня француженка. Вона одягла чорні штани по фігурі, чорно-білий тільник, з-під якого виглядає комір білої футболки, а також одягла довге намисто з перлів у стилі 20-х років. Катя Осадча та Юрій Горбунов поїхали разом на романтичний уїк-енд у Париж: фото

"Наш романтичний вікенд у Парижі. Нас гостинно зустрічають... Наш вид з вікна на Єлисейські поля. Так красииииво", - зазначила Катя Осадча.

Катя Осадча та Юрій Горбунов поїхали разом на романтичний уїк-енд у Париж: фото Першого ж дня закохані побували у Музеї декоративного мистецтва, де відбувається виставка покійного дизайнера бренду Mugler.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов ніжно привітали один одного з п'ятою річницею весілля: "Нам ніколи не нудно".