Катя Осадча натякнула на поповнення в її з Горбуновим родині

Українській ведучій Каті Осадчій, як і багатьом українським жінкам, довелося розлучитися зі своїм коханим чоловіком. Незмінна зірка програми "Світське життя" разом із двома маленькими синами поїхала за кордон, а Юрій Горбунов служить на благо України.

Катя Осадча натякнула на поповнення в її з Горбуновим родині - today.ua

Бути у розлуці дуже важко, але закохані підтримують одне одного на відстані. В особистому обліковому записі в Інстаграм Катя Осадча опублікувала миле фото з чоловіком. У кадрі закохані постали у вишиванках, ніжно пригорнувшись один до одного.

Зірка українського шоу-бізнесу вирішила привітати свого чоловіка та всіх, хто має ім'я Юрій, із Днем ангела. Катя Осадча, звертаючись до чоловіка, пообіцяла, що після війни у них все буде ще краще, а також зазначила, що їхня сім'я побільшає.

"Мій рідний Юрко, з Днем ангела тебе. Ми, як і богато українських родин зараз не разом, ми не плануємо наше життя, але ми живі і тому ми точно знаємо, що після перемоги будемо садити дерева, допомагати відбудовуватися, багато посміхатися, ніколи не будемо розлучатися більше, як на робочий день і наша родина буде більше!", - написала Катя Осадча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Фраза ведучої "наша родина буде більше" може свідчити про те, що пара все ж таки домовилася завести ще одну дитину. Раніше Юрій Горбунов обмовився, що в країні дуже багато дітей залишилося сиротами і нам, українцям, доведеться їх взяти під свою опіку та підіймати на ноги – це наш обов'язок. Також шоумен наголосив, що і він буде серед цих людей.

Тепер шанувальникам не терпиться дізнатися, чи візьмуть закохані малюка під опіку чи заведуть свого. Багато хто впевнений, що для повного щастя Каті Осадчій та Юрію Горбунову не вистачає дівчинки.

Нагадаємо, Володимир Дантес розкрив справжню причину розлучення з Надею Дорофєєвою.