Катя Осадча поділилася фотографіями і враженнями від відпочинку в Грузії

Телеведуча Катерина Осадча вирушила на відпочинок до Грузії. Зірка українського ТБ насолоджується старовинною архітектурою і весняним грузинським сонцем, а враженнями і атмосферними фото ділиться в соціальних мережах зі своїми шанувальниками.

Катя Осадча поділилася фотографіями і враженнями від відпочинку в Грузії - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм Катя Осадча опублікувала цілу фото-карусель зі знімків, зроблених на відпочинку. Телеведуча розповіла підписникам, що Грузія поступово приходить до тями після локдауна, відкриваються магазини, ресторани. На жаль, поскаржилася зірка ТБ, багато закладів не змогли пережити вимушений період простою і закрилися назавжди, тому в центрі міста багато порожніх приміщень.

Вулиці Тбілісі спорожніли, а приїхати в готель треба встигнути до дев'ятої вечора, що нагадало Осадчої часи юності, коли вона поспішала додому, щоб мама не сварилася.

«Вперше в житті потрапляю в місто, де діє комендантська година, з 21 до 5 в Тбілісі заборонено виходити на вулицю. Світ дуже змінився і нам потрібно вчитися по-новому подорожувати, дотримуватися нових правил і не забувати здавати ПЛР на третій день перебування #грузія #грузія2021», - поділилася Катерина Осадча в Інстаграм.

Ви також можете подивитися неймовірно романтичне фото Каті Осадчої з її чоловіком Юрієм Горбуновим. Одна з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу не втомлюється дивувати шанувальників ніжністю своїх відносин.