Катя Осадча похвалилася плоским животом у роздільному купальнику

Поки Юрій Горбунов приємно проводить час у Парижі, де з екскурсіями вивчає цікаві та історичні місця французької столиці, його дружина Катя Осадча вирушила у відрядження. Опинившись в Абу-Дабі, де стоїть тепла сонячна погода, незмінна ведуча програми "Світське життя" просто не могла не поринути у басейн.

Катя Осадча похвалилася плоским животом у роздільному купальнику - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм зі своїми численними шанувальниками успішна українська телезірка поділилася своєю подорожжю. 38-річна Катя Осадча поїхала з холодного Києва, де стоїть мінусова температура, і приїхала у чудове місце, де сонячно цілий рік.

"Готова до літа. Вчора -2, сьогодні +27. Привіт, літо, є шанс, що купальник дістану. Плавати зараз чи зранку?", - поцікавилася у своїх шанувальників знаменитість.

Катя Осадча похвалилася плоским животом у роздільному купальнику Оскільки багато хто проголосував за "зараз", Катя Осадча і справді вирішила зануритися, попри пізню годину. Ведуча, яка народила третю дитину у серпні 2021 року, одягла роздільний чорний купальник з ліфом без бретелей та плавками-шортиками. Катя Осадча похвалилася плоским животом у роздільному купальнику Через три місяці після народження сина, народивши третю дитину напередодні 38-річчя, зірка дуже швидко прийшла у форму. Катя Осадча ніби й не була вагітна, бо вже може похвалитися плоским животом, вузькою талією і красивою підтягнутою шкірою.

Нагадаємо, Катя Осадча показала рідкісне архівне фото з Юрою Горбуновим на початку стосунків: “Наша перша відпустка разом“.