Катя Осадча спробувала приховати вагітний живіт багатошаровою жовтою сукнею

Катя Осадча з'явилася в прямому ефірі шоу "Голос країни". Ведуча постала в красивій весняній сукні яскравого жовтого відтінку. За допомогою баски артистка намагалася приховати свою третю вагітність, однак їй це вдається насилу. Шанувальники впевнені, що зірка виношує під серцем дівчинку.

Катя Осадча спробувала приховати вагітний живіт багатошаровою жовтою сукнею - today.ua

У Мережі з'явилися фотографії Каті Осадчої, зроблені на зйомках шоу. Виглядає незмінна ведуча програми "Світське життя" в довгій жовтій сукні без рукавів і з баскою чудово. Свій образ артистка завершила босоніжками та акуратними аксесуарами: намистом і кільцем з зеленим каменем. На фото поруч з нею зображений її чоловік, ведучий Юрій Горбунов, який доповнив свій світлий піджак зелено. хусткою до пари прикрасам своєї дружини. Останнім часом подружжя все частіше одягаються так, щоб їх наряди перегукувалися.

"Минулої ночі. До фіналу залишився рівно тиждень. Наступної неділі дізнаємося переможця "Голосу країни", - зазначила в публікації Катя Осадча.

На фотографіях зірка робила так, щоб відвернути увагу від живота. Досі Катя Осадча та Юрій Горбунов не підтвердили, що ведуча знову вагітна. Однак її зовнішній вигляд тому доказ.

У цьому впевнені і шанувальники, які відзначають, що 5 років тому зірка подібними нарядами приховувала свою вагітність.

"Напевно, животик під сукнею. Пригадую плаття Ялинки, коли вона була вагітна вперше", "Класна фішка! Вже другу вагітність приховувати за таким сукнями .... Дівчинку, дівчинку вам бажаю", "А Катруся вагітна", "Вагітність личить!!!"," Я теж звернула увагу, ще на тому тижні плаття приховувало животик, на цьому підтвердилося знову, об'ємне. Молодці, успіху вам", - пишуть шанувальники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

На знімках, де Катя Осадча стоїть боком її кругленький живіт видно ще сильніше. Катя Осадча спробувала приховати вагітний живіт багатошаровою жовтою сукнеюВедуча, скоріше за все, знаходиться на 4-5 місяці вагітності. Для зірки ця дитина стане третьою, оскільки у Катерини вже є двоє синів: старший від першого шлюбу, а молодший від Юрія Горбунова. Для ведучого малюк буде другим спадкоємцем.

Нагадаємо, Катя Осадча підкреслила кругленький животик красивим весняним платтям.