Катя Осадча в топі похвалилася плоским животом через два місяці після пологів

Катя Осадча в віці 38 років стала мамою втретє. Її син Данило з'явився на світ 19 серпня, порадувавши маму своєю появою трохи раніше терміну. І ось через два місяці артистка вже змогла похвалитися перед шанувальниками плоским животом в топі.

Катя Осадча в топі похвалилася плоским животом через два місяці після пологів - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська ведуча поділилася серією нових фотографій. Незмінна зірка програми "Світське життя" разом з дизайнером Андре Таном створила вже другу спільну капсульну колекцію. Наряди Катя Осадча приміряла особисто і похвалилася перед фанатами.

"Дякую за вашу реакцію на нашу з Андре Таном нову колаборацію. Як і в літній капсулі, мені було важливо, щоб це були речі не на один сезон. Це стосується як дизайну, так і матеріалів. Після довгих пошуків ми втілили в колекції головний тренд цієї осені: athflow. Це поєднання спортивних елементів та вишуканих матеріалів, баланс між модою та комфортом", - зазначила Катя Осадча.

На одній з фотографій багатодітна матуся постала в трикотажних брюках на середній посадці кольору слонової кістки і укороченій кофтині в рубчик. Успішна ведуча продемонструвала свій плоский живіт і тонку талію лише через два місяці після пологів. Катя Осадча в топі похвалилася плоским животом через два місяці після пологів

"Краса неймовірна", "Клас", "Вау і ах! Браво", "Супер", "Красуня", "Дуже вам красиво у всьому цьому", "Ах, яка вершина смаку і вишуканості! І яке потрапляння з вибором моделі" , - пишуть підписники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, Катя Осадча поділилася ніжними фото з молодшим сином і чоловіком з відпустки, відсвяткувавши два місяці з дня народження Данила.