Катя Осадча вперше показала домашнє відео з молодшим сином

Катя Осадча та Юрій Горбунов щасливі батьки двох дітей: сина від першого шлюбу незмінної ведучої програми "Світське життя" і їх спільного сина Івана. В цьому році в родині станеться поповнення, і фанати сподіваються, що на світ з'явиться довгоочікувана дівчинка.

Катя Осадча вперше показала домашнє відео з молодшим сином - today.ua

У День батька, 20 червня, успішна українська ведуча присвятила пост своєму чоловікові Юрію Горбунову і батькові.

"Сьогодні весь світ відзначає День батька. Вітаю свого тата і Юрія Горбунова з цим святом! Юра, ти тато про якого може тільки мріяти дитина і Івану з тобою дуже пощастило. Мій тато завжди був для мене взірцем досягання цілей, робочого запалу і життєвого оптимізму. Тати, будьте здоровими і сил вам в досяганні всьго запланованого. Любимо вас всім серцем!" - зазначила в публікації Катя Осадча.

Катя Осадча вперше показала домашнє відео з молодшим сином Пост зірка супроводила серією фотографій. На одній з них вона позує разом з батьком - знімок зроблений зовсім недавно на території її розкішного особняка під Києвом в день народження тата.

На інших знімках можна побачити ведучого Юрія Горбунова на яхті разом з сином, а також в зоопарку, годуючи козлів. Катя Осадча вперше показала домашнє відео з молодшим сином Також Катя Осадча опублікувала рідкісне домашнє відео (останнє відео в каруселі), зняте їх 4-річним сином Іваном. Хлопчик зобразив батьків в спальні, зазначивши: "Вони тут розляглися", - чим дуже порадував шанувальників зоряної пари і самих батьків.

"На останньому в каруселі відео, смішно, як Іван нас знімає з Юрієм", - зазначила зіркова матуся.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, Катя Осадча похвалилася новим фото з вагітним животом.