Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото доньки на честь її 6-го дня народження

Кейт Міддлтон і принц Вільям опублікували нову фотографію своєї єдиної доньки. Принцесі Шарлотті 2 травня виповнилося шість років. Публіка активно обговорює, на кого ж схожа спадкоємиця королівського престолу.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото доньки на честь її 6-го дня народження - today.ua

В офіційному акаунті королівської сім'ї в Інстаграм з'явився новий офіційний портрет, на якому зображена чарівна дівчинка - дочка герцога і герцогині Кембриджських. Знімок зроблений раніше минулого тижня в Норфолку особисто Кейт Міддлтон. Дружина принца Вільяма намагається особисто робити фотографії своєї сім'ї в найважливіші моменти їхнього життя. Майже всі фотознімки їхніх дітей були зроблені Її Високістю.

На фото 6-річна Шарлотта зображена з розпущеним волоссям і широкою посмішкою. На ній надіто чарівне плаття в квітковий принт з рожевими гудзиками.

Публіка активно обговорює, на кого ж схожа малятко: на свою прабабусю Єлизавету II або батька принца Вільяма.

"Вона схожа на королеву Єлизавету", "Ну що ж, це точно дочка Вільяма!", "Вона виглядає в точності як її прабабуся ... симпатична дівчинка", "У неї очі Вільяма! Така милашка", "Точна копія свого татка", - відзначають шанувальники.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото доньки на честь її 6-го дня народження Принцеса Шарлотта / Єлизавета II в дитинстві

Кейт Міддлтон і принц Вільяма зовсім недавно відзначили 10-ту річницю шлюбу. За цей час подружжя багато через що пройшли та багато від чого відмовилися, щоб виконувати обов'язки від імені Її Величності королеви.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото доньки на честь її 6-го дня народження Принцеса Шарлотта / Принц Вільям в дитинстві

Герцог Кембриджський стоїть другим у черзі на престол відразу після свого літнього батька принца Чарльза. У Його Високості троє дітей: 7-річний принц Джордж, 6-річна принцеса Шарлотта і 3-річний принц Луї, які займають третю, четверту і п'яту позиції в престолонаслідуванні відповідно.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон і принц Вільям показали миле домашнє відео за участю своїх дітей.