Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото молодшого сина в день його народження

Кейт Міддлтон і принц Вільям на честь 3-го дня народження молодшого сина опублікували новий портрет хлопчика. Принца Луї зобразили перед виходом в дитячий сад. Шанувальники королівської сім'ї активно обговорюють, на кого ж схожий правнук Єлизавети II.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото молодшого сина в день його народження - today.ua

Через два дні після святкування 95-річчя королеви Англії, свій 3-й день народження відзначає її правнук. Принц Луї - молодша дитина герцога і герцогині Кембріджських, а також п'ятий у черзі на королівський престол.

В офіційному акаунті Кейт Міддлтон і принца Вільяма в Інстаграм з'явилася нова фотографія хлопчика. Луї зображений на вулиці, сидячи на велосипеді. Він одягнений в блакитні шорти, сорочку і джемпер, високі шкарпетки та кросівки, а на його спині висить рюкзак. Дитина щиро посміхається в камеру, нагадавши публіці свою маму, герцогиню Кембріджську.

Автором знімка виступила Кетрін, яка дуже захоплюється фотографією, і майже завжди особисто створює портрети своєї сім'ї для особистого альбому й офіційних портретів.

"Три завтра (23 квітня - примітка Редактора)! Фото зроблено раніше на цьому тижні герцогинею перед його першим днем в дитячому садку. Герцог і герцогиня Кембриджські раді поділитися новим фото принца Луї", - йдеться в публікації.

Шанувальники прийшли в захват, намагаючись визначити, на кого ж схожа дитина. Більшість схиляється до того, що Луї - копія своїх брата і сестри, принца Джорджа і принцеси Шарлотти. Деякі виразно бачать схожість з матір'ю. Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото молодшого сина в день його народження

"Він в точності як Джордж", "Він явно мамин близнюк", "Не можу повірити, що йому вже три", "О боже, він абсолютно прекрасний, як і його брат і сестра", "Наш малюк не малюк більше", "Він так виріс", "Дуже схожий на маму", - пишуть в коментарях прихильники.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон і принц Вільям вперше вийшли у світ після смерті дідуся. Герцогиня Кембриджська зворушливо віддала данину пам'яті покійному принцу Філіпу, а також Єлизаветі II, яка втратила чоловіка.