Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото на честь 8-го дня народження старшого сина

Старший син Кейт Міддлтон і принца Вільяма відзначає день народження. 22 липня принцу Джорджу виповнилося 8 років. За традицією королівська сім'я Великобританії поділилася новим офіційним портретом майбутнього короля.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото на честь 8-го дня народження старшого сина - today.ua

Принц Вільям займає друге місце в черзі на престол слідом за своїм батьком принцом Чарльзом. А тому увага до його сім'ї особлива. Герцог і герцогиня Кембриджські повинні чітко слідувати королівському протоколу, серед якого - щорічна публікація нових фото членів монаршої родини в дні їх народження.

Найчастіше автором знімків своїх дітей виступає Кейт Міддлтон особисто. Її Високість вивчала мистецтво в університеті і дуже захоплена фотографією.

В особистому акаунті в Інстаграм герцога і герцогині Кембриджських опублікували новий портрет принца Джорджа, зроблений його мамою. Хлопчик зображений усміхненим, сидячи на капоті авто серед поля. Він одягнений в сині шорти і смугасту футболку-поло.

"Виконається 8 (!) завтра", - йдеться в публікації монаршого подружжя.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали нове фото на честь 8-го дня народження старшого сина Шанувальники тепло прийняли новий портрет хлопчика, відзначаючи, що він дуже схожий на свого батька. "Дуже схожий на Вільяма", "Він виглядає так само як і його батько", "Фотографії Її Величності завжди прекрасні", "Чудове фото. Джордж так виріс", "Гарний хлопчик", "Боже, подивіться, наскільки він схожий на свого тата ... і бабусю", - пишуть шанувальники королівської сім'ї.

Раніше в інтерв'ю Кейт Міддлтон зізнавалася, що завжди готується до дня народження своїх дітей заздалегідь і сама пече їм святковий торт.

"Я люблю пекти торт перед святом. Це неймовірно, але напередодні я не лягаю спати майже до півночі, щоб спекти десерт з кремом і глазур'ю", - зазначила герцогиня Кембриджська.

Нагадаємо, раніше принц Вільям з дружиною і старшим сином відвідав стадіон "Уемблі" на фіналі Євро 2020.