Кейт Міддлтон подарувала нове життя старій блузі

Кейт Міддлтон, хоч і дружина британського принца, однак вона не звикла розкидатися речами. Герцогиня Кембриджська відома як дуже ощадлива монарша особа, яка нерідко з'являється на публіці в тому самому одязі. Свої старі наряди вона вміло вписує в нові образи.

Кейт Міддлтон подарувала нове життя старій блузі - today.ua

На цей раз дружина принца Вільяма з'явилася на публіці в шовковій блузці від Slim Signature вартістю 285 доларів. Її вона одягла під чорні класичні брюки із завищеною талією. Образ Її Високість завершила акуратними сережками. Волосся Кетрін Міддлтон прибрала назад в елегантну зачіску, а в макіяжі зробила акцент на очах за допомогою чорного олівця.

Раніше невістка Єлизавети II вже виходила у світ в цій красивій чорній блузі в білий горошок. Минулого разу Кейт Міддлтон одягла її з чорними легінсами та чобітками на товстому каблуці; іншим разом - з темно-синіми кюлотами із завищеною талією і замшевими туфлями-човниками. Кейт Міддлтон подарувала нове життя старій блузі Герцог і герцогиня Кембриджські провели онлайн-зустріч із замку, оскільки королівська родина досі продовжує роботу в умовах пандемії. Принц Вільям і Кейт Міддлтон поговорили з батьками 12-річного хлопчика, який хотів накласти на себе руки через складний психічний стан, пов'язаний з коронавірусом у світі. Кейт Міддлтон подарувала нове життя старій блузі Нагадаємо, Кейт Міддлтон в смокінгу від свого улюбленого бренду провела зустріч разом з чоловіком.