Кейт Міддлтон показала листівки з Днем матері від своїх дітей принцесі Діані

Щороку діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма створюють листівки на честь Дня матері для своєї покійної бабусі. Джордж, Шарлотта і Луї ніколи не зустрічалися з нею, оскільки принцеса Діана загинула задовго до їх народження. Однак дітлахи добре знають про неї й роблять вітальні картки, які дарують своєму батькові в пам'ять про Леді Ді.

Кейт Міддлтон показала листівки з Днем матері від своїх дітей принцесі Діані - today.ua

В офіційному акаунті герцога і герцогині Кембриджських в Інстаграм з'явився новий пост, підготовлений спеціально до Дня матері. У Великобританії це свято відзначили 14 березня.

В одній з публікацій подружжя показали зворушливі листівки своїх трьох дітей, які вони створили в пам'ять про свою бабусю Діану для Вільяма. На картці принцеси Шарлотти свідчила запис: «Дорога бабуся Діана, Я пам'ятаю про тебе завжди в День матері. Я люблю тебе дуже сильно. Папа сумує за тобою. Море любові від Шарлотти», - від якої підписники просто розтанули.

В іншій публікації Кейт Міддлтон і принц Вільям показали святковий пиріг, який зробили діти для своєї мами та бабусі Керол (мами герцогині Кембриджської).

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Нагадаємо, Кейт Міддлтон вперше за довгий час вийшла в світ. Герцогиня Кембриджська прислухалась до модної поради Єлизавети II й вибрала дуже яскраве вбрання.