Кейт Міддлтон продовжує приховувати живіт: новий вихід герцогині у світ

Кейт Міддлтон влаштувала урочистий прийом в замку для учасників проєкту Hold Still 2020 року, щоб подякувати їм за те, що вони поділилися історією свого життя в період карантину торік. Герцогиня Кембриджська обрала наряд, який приховував зону її живота.

Кейт Міддлтон продовжує приховувати живіт: новий вихід герцогині у світ - today.ua

Через те, що 39-річна дружина принца Вільяма не з'являлася на публіці майже все літо, в Мережі поширюють чутки, що багатодітна матуся знову вагітна. Незабаром після цього Кетрін Міддлтон з'явилася на публіці в одязі, який приховував зону її живота. І вчора вона поступила так само, підігріваючи звістки про майбутнє поповнення.

Для прийому в палаці внучата невістка Єлизавети II наділа прекрасний білий ансамбль від бренду Self-Portrait - кремовий костюм з букле і шифону вартістю 14,5 тисячі гривень. Верхня його частина складається з твідового жакета з поясом на талії, а низ з плісированої спідниці з мереживною вставкою знизу. Завдяки своєрідній баски в зоні живота Кейт Міддлтон цілком могла приховати перші ознаки вагітності.

Образ Її Високість завершила акуратними золотими сережками і ланцюжком, які раніше на ній не бачили. Численні шанувальники високо оцінили зовнішній вигляд герцогині Кембриджською. Також вони сподіваються, що Кейт Міддлтон дійсно вагітна і подарує короні четвертого спадкоємця.

Нагадаємо, онучка Єлизавети II народила первістка раніше терміну.