Кейт Міддлтон запідозрили у вагітності

Кейт Міддлтон і принц Вільям багатодітні батьки. Подружжя виховує трьох дітей: 8-річного принца Джорджа, 7-річну принцесу Шарлотту і 3-річного принца Луї. Герцогиня Кембриджська ніколи не приховувала, що мріє про четверту дитину, а ось герцог все ж готовий зупинитися на трьох. Однак з'явилися чутки, що внучата невістка королеви Англії знову вагітна.

Кейт Міддлтон запідозрили у вагітності - today.ua

Британській герцогині в січні виповниться 40 років, а тому вона, за чутками, хоче поквапитися стати мамою ще раз. І принц Вільям нібито дав на це добро.

За інформацією, Кейт Міддлтон на цю мить носить під серцем четверту дитину. Річ у тому, що інформація королівського палацу про те, що сім'я перебуває на "літніх канікулах", як раз таки може свідчити, що Її Високість насправді вагітна.

Річ у тім, що герцогиня Кембриджська всі три вагітності страждала від сильного токсикозу на перших місяцях. А тому, проблеми зі здоров'ям перешкоджають виконанню королівських обов'язків, через що і була придумана легенда із затяжною відпусткою. Кейт Міддлтон запідозрили у вагітності Також цікаво те, що днями у Франції відбулося весілля брата Кейт Міддлтон. 33-річний Джеймс одружився зі своєю давньою коханою Алізе Тевенет і опублікував лише одне фото з новоспеченою дружиною. Торжество пройшло в закритому форматі і в Мережі не з'явилося більше ніяких знімків, хоча відомо, що на святі були присутні всі члени сім'ї. Кейт Міддлтон запідозрили у вагітності Нагадаємо, стало відомо, чому Кейт Міддлтон і принц Вільям переїжджають з Кенсингтонського палацу.