Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз

Коли та як закінчиться війна в Україні – найактуальніше питання для наших співгромадян. Військовослужбовці обережні у своїх оцінках та дають лаконічні коментарі щодо ситуації на фронті. Астрологи спрогнозували розвиток подій у державі.

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз  - today.ua

Прогноз астролога Людмили Хомутовської

Відомий таролог Людмила Хомутовська заявила, що Україна переможе російських окупантів уже наприкінці цієї весни. Вона вважає, що незабаром очікується масштабний контрнаступ наших захисників. При цьому остаточне завершення бойових дій відбудеться згодом.

"У нас активні дії мають завершитися саме у першій половині цього року, а ось підписання буде восени", - наголосила езотерик.

Хомутовська не впевнена, що Україні цього року вдасться повернути всі окуповані території. Однак вона спрогнозувала контрнаступ українських воїнів у Криму – звідти масово втікатимуть російські окупанти та зрадники. Багато хто намагатиметься затриматися на півострові, хоча їм уже треба пакувати валізи і забиратися у РФ.

Прогноз астролога Дмитра Урануса

Колега Людмили Хомутовської налаштований песимістичніше. Він вважає, що у березні закінчився складний період для цивільних осіб, але не для військових. Тривожні події спостерігатимуться в період з 23 вересня до 15 грудня. Очікуються проблеми економічного та політичного характеру, втрати в армії та необхідність приймати важкі рішення.

"Але цей аспект не смертельний ні для влади, ні для держави, – заспокоїв співгромадян Уранус. Він назва найактивнішим подієвим аспектом поєднання прогресивного Меркурія з Марсом карти України у 8-му будинку, пік впливу якого припадає на червень-липень 2023 року. - Фактично це буде кульмінація війни".

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз

За словами фахівця із зірок, пройдуть складні бої. Штурм ворожих позицій спричинить великі втрати з обох сторін. Однак Україна отримає допомогу від іноземних партнерів та розпочнеться розвиток військового виробництва.

"Я думаю, що завдяки цьому аспекту Україні дадуть все необхідне для перемоги. Але я не впевнений, що ми повернемо усі окуповані території у 2023 році", - зазначив Уранус.

Дмитро прочитає розв'язку повномасштабної війни в Україні до весни 2024 року.

Нагадаємо, астролог Володимир Бадіян назвав вирішальний місяць у російсько-українській війні та повідомив, коли скасують військовий стан.

ДЖЕРЕЛОТСН