Коли слід солити відварну картоплю, щоб страва вийшла смачною і корисною

Правильно зварена картопля виходить дуже смачною, ароматною, зберігає свої корисні властивості. Щоб готувати для своєї сім'ї саме таку картоплю, слід знати, як її солити і в який момент.

Коли слід солити відварну картоплю, щоб страва вийшла смачною і корисною - today.ua

Зварити картоплю, яку не соромно буде запропонувати гостям, насправді, не так просто, як може здатися на перший погляд. За словами шеф-кухарів, смачний і ароматний картопляний гарнір далеко не завжди виходить ідеальним. При допущенні ряду найпоширеніших помилок приготування відвареної картоплі страву можна вважати зіпсованою.

Щоб скибочки картоплі зберегли свою форму і корисні речовини в процесі термообробки, необхідно правильно посолити. Це і є один з головних секретів приготування вареної картоплі.

Для початку очищену картоплю промийте під проточною водою, складіть у каструлю і залийте водою. На середньому вогні доведіть до кипіння, почекайте рівно сім хвилин і додавайте сіль, орієнтуючись на свій смак. Коли слід солити відварну картоплю, щоб страва вийшла смачною і корисною Після введення солі в рідину, в якій вариться картопля, необхідно зменшити вогонь. Накрийте ємність кришкою і варіть до готовності. Ще один спосіб приготування відвареної картоплі на увазі додавання солі до смаку, коли гарнір вже розкладений по тарілках. У цьому випадку кожен зможе посолити картоплю так, як йому подобається, або взагалі відмовитися від солі.

До картоплі найкраще подати мариновані зелені помідори. Рецепт приготування закуски дуже простий і швидкий.