Коли Україна переможе Росію: астрологиня назвала точну дату завершення війни

Україна зможе перемогти Росію у масштабній війні, розв'язаній 24 лютого. У цьому впевнена відома астрологиня Наталія Борисенко.

Коли Україна переможе Росію: астрологиня назвала точну дату завершення війни  - today.ua

Йде 78-й день виснажливих дій окупанта на території нашої країни. Люди звикли жити у постійному страху за своє життя. Багато хто втратив роботу, житло, заощадження. Проте ніщо не зрівняється із втратою близьких. Ми прокидається під звуки сирен, а не будильників, а деякі взагалі не можуть спати.

Борисенко склала прогноз для України на найближчий час. Вона поспішила запевнити співвітчизників, що незабаром ситуація покращиться. Езотерик запевнила, що це станеться дуже скоро.

Наталя вказала, що у боротьбі з російською агресією нам допоможе Захід, який давно постачає зброю. Вона наголосила, що бойові дії триватимуть усе літо. Проте ЗСУ вдасться відбити атаку та звільнити міста від рашистів.

Коли Україна переможе Росію: астрологиня назвала точну дату завершення війни Борисенко вважає, що українські біженці можуть починати повертатися додому вже наприкінці травня. Перемога нашої країни над РФ очікується наприкінці літа. Фахівець назвала дату завершення війни.

"Очевидно, на День Незалежності 24 серпня буде оголошено перемогу над Росією. І світ буде з цього моменту", – пояснила астролог.

Напередодні ми представили прогноз відомого мольфара Ореста Стафійчука. Він розповів, як закінчиться війна України із Росією.

ДЖЕРЕЛОУНИАН