“Конкурс політичний“: Андрій Данилко зізнався, чи зможе Україна виграти “Євробачення“

Український співак Андрій Данилко, який виступив у 2007 році на "Євробаченні" з піснею Lasha Tumbai, яка тепер офіційно зветься Russia Goodbay, оцінив шанси на перемогу представників від України. Артист, відомий в образі Вєрки Сердючки, зізнався, що пісенний конкурс справді має політичний характер.

“Конкурс політичний“: Андрій Данилко зізнався, чи зможе Україна виграти “Євробачення“ - today.ua

Андрій Данилко згадав українських артистів, котрі, можна сказати, вчасно потрапили на шоу. Йдеться про Руслану з її "Дикими танцями", які вона представила на конкурсі у рік "помаранчевої революції" у 2004 році. Джамалу, яка виконала несамовиту композицію про минуле кримських татар "1944" невдовзі після анексії Криму та Донбасу. А тому Kalush Orchestra з їхньою композицією про маму під назвою "Stefania", яка стала музичним супроводом воєнного часу 2022 року, має всі шанси на перемогу.

"Я дуже радий, що в переліку учасників саме Kalush Orchestra, саме ця пісня. А не пісня Аліни Паш. Як це не жахливо – це війна: весь світ стежить і прикутий до країни. Колорит. Все співпало. Ця шапочка його (соліста Олега Псюка – примітка редакції). І що це пісня про маму, – зазначив Андрій Данилко. - У мене є питання до номера, як це все виглядає... оскільки конкурс є політичним, ніхто цього вже не приховує давно, то всі в Європі, я так думаю, проголосують за Україну".

Навіть якщо Україна не отримає достатньо голосів для виграшу, то є другий сценарій розвитку, на думку українського артиста. Він упевнений, що Kalush Orchestra має всі шанси вирушити у світове турне і зібрати кошти на допомогу своїй країні.


Нагадаємо, Джамала виставила на аукціон дизайнерську сукню з "Євробачення": куди підуть отримані гроші.