Копія Ані Лорак: колишній чоловік співачки показав свою красуню-наречену у трендовій сукні з вирізами під грудьми

Колишній чоловік Ані Лорак готується скріпити союз із чарівною фігуристою молодою дівчиною з Києва. Його серце підкорила візажист Лілія, яку порівнюють з Ані Лорак, наголошуючи, що вони дуже схожі між собою.

Копія Ані Лорак: колишній чоловік співачки показав свою красуню-наречену у трендовій сукні з вирізами під грудьми - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Мурат Налчаджиоглу рідко публікує спільні фото з нареченою. Варто зазначити, що парочка на якийсь час розлучалася, перед тим як вирішити перейти на новий етап у відносинах.

На кілька днів після Різдва турецький бізнесмен возив кохану в Африку, де вони чудово провели час на узбережжі океану, купаючись у променях сонця та блакитній воді.

В особистому обліковому записі в Інстаграм колишній чоловік Ані Лорак похвалився серією фотографій з красунею-нареченою, та так, що йому позаздрили багато хто.

У кадрі Лілія позувала у трендовій сукні з ефектними вирізами під грудьми та відкритою спиною. У цьому вбранні можна у всіх подробицях розглянути фігуру дівчини – її довгі стрункі ноги, вузьку талію, плоский живіт, підтягнуті сідниці та пишні груди.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від muratnalcaoglu (@muratnalca)

Знімки викликали бурхливі обговорення, причому багато коментарів були не зовсім втішні, на що відреагував Мурат: "Перестаньмо коментувати чуже життя. Це мій особистий аккаунт і життя, поважаймо всіх людей, про яких ви говорите".

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак засвітив інтер'єр квартири, де живе після розлучення.