Копія дядька: дружина Віталія Кличка показала рідкісні кадри з дочкою у день її 19-річчя

Віталій Кличко сьогодні відзначає день народження єдиної доньки. Єлизаветі-Вікторії виповнилося 19 років. Дружина мера Києва поділилася рідкісним фото зі спадкоємицею, а також показала відео зі святкування.

Копія дядька: дружина Віталія Кличка показала рідкісні кадри з дочкою у день її 19-річчя - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Наталія Кличко зробила нову публікацію, присвячену 19-річчю доньки.

"З днем народження, моя найдорожча дівчинка! Яскраво сяй світу! Ти моє глибоке кохання і мій найбільший виклик. Щаслива, що ти обрала мене бути твоєю мамою", - зазначила щаслива матуся.

Відзначали свято у ресторані. Судячи з вузьких вуличок та атмосферних магазинчиків за вікном, дія відбувалася точно не в Україні, а може, в Голландії, де навчається дівчинка, або в Німеччині, де живе її мама. Швидше за все, Віталій Кличко не був присутній. Він також поки що не привітав доньку у соціальних мережах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Natalia Klitschko (@natalia_klitschko_official)

Єлизавета з'явилася в кадрі одягнена в чорну худі з об'ємними рукавами. Її образ завершила багатошарова прикраса на шиї, красиво укладене волосся та макіяж зі стрілками.

Цікаво, що дочка Віталія Кличка дуже схожа не на тата, а на свого дядька в молодості (на фото праворуч). У неї м'якіші риси обличчя, виразні очі та акуратний носик. Копія дядька: дружина Віталія Кличка показала рідкісні кадри з дочкою у день її 19-річчя Нагадаємо, Віталій Кличко зізнався, де живуть та навчаються його діти: "Соромно таким хвалитися".