Копія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністю

Анджей та Агата Дуда вже майже 30 років разом. Закохані виховують разом одну дитину - доньку Кінгу, якій цього року виповниться 28 років. Дівчинка дуже схожа на батьків, але найбільше на маму в молодості.

Копія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністю - today.ua

Який вигляд має дочка президента Польщі?

Дівчинка народилася 21 листопада 1995 року, ходила до звичайної школи і закінчила той самий університет, що й батьки - у неї диплом юридичного факультету Ягеллонського університету. Після навчання красуня-блондинка стала консультантом батька із соціальних питань.

Копія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністю

Кінга успадкувала від своїх батьків лише найкрасивіші риси: форму обличчя та очей від батька; пухкі щічки, маленький рот і розріз очей від матері.

Копія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністю

Ще кілька років тому в польських ЗМІ писали, що Анджей та Агата Дуда дуже сподіваються, що їхня дочка незабаром вийде заміж за свого давнього партнера. Відомо, що Кінга зустрічається з медиком та сином директора однієї з краківських лікарень. Але сама дівчина не поспішає, а поки що займається своєю кар'єрою.

Копія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністюКопія мами: 27-річна дочка президента Польщі зачарувала миловидною зовнішністю

Відповідаючи на запитання громадськості в соцмережах, один із користувачів поставив питання президенту, чи має він шанс з його дочкою, а Дуда жартома відповів:

"Вона доросла, самостійна, ще незаміжня. У неї є хлопець, вона з ним щаслива, наскільки я знаю, але завжди можна спробувати".

Нагадаємо, у Мережі з'явилися рідкісні архівні фото молодого президента Польщі із дружиною – зі школи разом.