Копія мами: Сергій Притула похвалився рідкісним фото підрослої дочки

Сергій Притула завжди дуже багато працював, у нього було кілька проєктів, він постійно перебував у роз'їздах з концертами, і не бачив, як ростуть його діти і не знав усіх принад догляду за малюками. Нині для нього зібрати дитину до школи – справжня радість.

Копія мами: Сергій Притула похвалився рідкісним фото підрослої дочки - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм з шанувальниками успішний український шоумен поділився рідкісною сімейною фотографією. Кадр, зважаючи на все, зроблений у дитсадку, де навчається старша дочка зірки – 4-річна Соломія. Дівчинка народилася у другому шлюбі шоумена із колегою Катериною Сопельник. Мала демонструє на камеру виріб, який вона зробила на заняттях, чим явно гордиться її зірковий татко.

"Коли я закінчив кар‘єру у "Вар‘ятах", то отримав 2 похідні від цього кроку. Перша дещо негативна, адже сімейний бюджет позбувся одного з джерел поповнення. Друга ж, тотально в «+»! У мене вивільнилось достатньо багато часу, і левову частку його я почав витрачати на сім‘ю! Якщо скласти дві похідні докупи, то вийде, що я, фактично, заплатив за можливість проводити більше часу з дітьми. І воно того варте! Коли ти 10 років розсікаєш з гастролями по усьому світу, буваючи вдома менше часу, ніж поза ним, то такі, для декого, буденні речі, як забрати дитину з садочку, стають для тебе справжнім святом! Скоро буде 2 роки, як я востаннє виходив на сцену, але ось ця атмосфера святковості, яку я знаходжу у буденних речах, мене не покидає! Чого і Вам бажаю!" – зазначив у публікації Сергій Притула.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сергій Притула (@siriy_ua)

Шанувальники підтримали зоряного батька, і були раді дізнатися, наскільки він сімейна людина та гарний тато. Фоловер відзначали, що час, проведений з дітьми, нічим не заміниш і не купиш. Інші звернули увагу, наскільки чарівна у Сергія Притули донечка – красуня-блондинка дуже схожа на його дружину.

"Яка ніжна і дуже мила донечка у вас", "Татина донечка", "Дочурка ваша милота", "Такі красуні ваші дівчинки", - пишуть фанати.

Нагадаємо, дружина Сергія Притули у купальнику показала романтичні фото з ведучим із відпустки у Мексиці.