Королівська родина привітала принца Гаррі з днем народження

Британський принц Гаррі сьогодні, 15 вересня, відзначає день народження. Онуку королеви Англії виповнилося 37 років. Королівська родина не залишилася осторонь, попри скандал пов'язаний з герцогом Сассекським і його дружиною Меган Маркл, вони привітали свого родича зі святом.

Королівська родина привітала принца Гаррі з днем народження - today.ua

Примітно те, що в офіційних акаунтах королеви, принца Чарльза і Камілли, Кейт Міддлтон і принца Вільяма привітання з'явилися не в публікаціях, а сторіз.

Отже, герцог і герцогиня Кембриджські завантажили в Інстаграм фото широко усміхненого, щасливого молодшого брата і дівера, лаконічно написавши: "З днем народження, принц Гаррі". Королівська родина привітала принца Гаррі з днем народження В акаунті королівської сім'ї і Її Величності опублікували кілька знімків, на яких Гаррі зображений під час виконання своїх королівських обов'язків в минулому, спільний знімок з дружиною і дітьми в Африці.

"Бажаємо герцогу Сассекському щасливого дня народження сьогодні!" - йдеться в публікації.

Королівська родина привітала принца Гаррі з днем народження А ось в акаунті Кларенс-Хаус - офіційній резиденції принца Уельського і герцогині Корнуолльскої, опубліковані фото Гаррі з батьком, принцом Чарльзом.

"З днем народження, герцог Сассекський", - говорилося в пості.

Королівська родина привітала принца Гаррі з днем народження Після того як принц Гаррі і Меган Маркл залишили королівську службу, було дано чимало скандальних інтерв'ю в США. Подружжя багато в чому звинуватили монаршу родину, аж до расизму. Відтоді Його Високість був удома двічі - на похоронах свого дідуся і на відкритті пам'ятника матері.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон запідозрили в четвертій вагітності.