“Корона знову зачепила стелю“: Тіна Кароль обурила недоречним вибором вбрання для весілля

Тіна Кароль не тільки пише нові пісні, дає концерти в українських містах і на різних фестивалях, але ще і виступає на корпоративах, весіллях та днях народженнях. Варто зазначити, що приватний виступ української зірки коштує недешево.

“Корона знову зачепила стелю“: Тіна Кароль обурила недоречним вибором вбрання для весілля - today.ua

Нещодавно успішну співачку запросили виступити на весіллі. Не за безплатно, звичайно. Однак, попри досить пристойний гонорар, Тіна Кароль проігнорувала головну умову, яку їй поставив замовник: не надягати наряди чорного кольору на свято.

За словами організатора події Христини Кривцової, виконавиця знехтувала цим простим проханням. У Інстаграм-сторіз організатор опублікувала фото і відео виступу Тіни Кароль. У кадрі можна побачити, що артистка і її шоу-балет змінили кілька образів в темних відтінках.

"Коли три місяці бріфуешь артиста, висилаючи color mood і концепти. По-людськи просиш не працювати на весіллі в чорних костюмах і взяти стійку з квітами в рамках концепту або використовувати нашу. Отримайте-розпишіться", - обурюється організатор.

“Корона знову зачепила стелю“: Тіна Кароль обурила недоречним вибором вбрання для весілля Інцидент розлетівся всім інтернетом, і користувачі активно відреагували на нього. Одні стали на захист Тіни Кароль, відзначаючи, що це не вона відповідає за сценічні костюми, а її команда, яка і упустила цей момент. Інші звернули увагу, що для "нової" Тіни костюми в світлих тонах невластиві. “Корона знову зачепила стелю“: Тіна Кароль обурила недоречним вибором вбрання для весілля

"Хтось просто забув, що це замовлення клієнта з чіткими вимогами за його ж гроші, а не її сольник. Корона знову зачепила стелю", "Мені здається, коли артист йде виступати на корпоратив і бере потрійний гонорар, то повинен грати за правилами замовника", "От і не кличте її більше, буде тоді зговірливішою і без фокусів. Репертуар для весілля теж дивний. Скандал! Прям, в точку по темі заходу", - пишуть користувачі.

Нагадаємо, Тіна Кароль здивувала фото 12-річного Веніаміна з кубком: "У сина інша мета".