Коротка спідниця і ефектне декольте: в Мережу потрапили нові фото дружини Олега Винника

Дружина Олега Винника викликає скажений інтерес у його шанувальників. Жінка завжди знаходиться поряд з артистом, рідко дає інтерв'ю і нічого не говорить про своє особисте життя. Крім того, що Таїсія Сватко ось уже багато років співає на бек-вокалі у артиста, вона ще й почала сольну кар'єру.

Коротка спідниця і ефектне декольте: в Мережу потрапили нові фото дружини Олега Винника - today.ua

На сьогодні Олег Винник і Таюне знаходяться в концертному турі по українським містам. Нещодавно вони відіграли концерт в місті Херсон. Фотографіями з виступу український виконавець поділився в особистому акаунті в Інстаграм.

Серед фотографій самого Олега Винника поруч з ним можна побачити і його вірну супутницю. Виглядала Таюне ефектно. Вона одягла коротку шкіряну спідницю і топ з глибокою лінією декольте, яка демонструє її пишний бюст. Образ виконавиця завершила високими чобітьми, напівпрозорими колготками і красиво укладеним волоссям.

"Зігріті херсонським сонцем і вашою безмежною любов'ю, продовжуємо тур. Попереду - Кропивницький", - зазначив в публікації Олег Винник.

Шанувальники розсипалися в компліментах, відзначаючи красу і талант співака та його дружини.

"Просто неземний", "Нереально красивий і щирий", "Ви, як завжди, неперевершені! Дякую за вашу любов, ми вас дуже любимо", "Красиві", "Спасибі за прекрасні фото", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Олег Винник вперше розповів про страшне ДТП зі своєю участю.