Короткий боб як у Олени Кравець - наймодніша зачіска літа 2022

Якщо набридло каре або піксі, то короткий боб – саме те, що потрібно на літо. Ця зачіска стала хітом літнього сезону 2022 року. Адже недаремно її носить сама Олена Кравець. Зірка студії "Квартал 95" на собі довела, що зміна каре на короткий боб може стати найкращим рішенням у вашому житті.

Короткий боб як у Олени Кравець - наймодніша зачіска літа 2022 - today.ua

Багато років українська актриса носила каре, але раптово вирішила змінитися. Кардинально змінитися. Олена Кравець зістригла волосся і зробила короткий боб з чубчиком, який неймовірно їй личить.

З такою зачіскою зовнішній вигляд стає грайливим та кокетливим. До того ж короткий боб йде власницям всіх типів волосся, форм обличчя, підійде і молодим дівчатам і дорослим жінкам, і навіть літнім. Плюс така зачіска здатна скинути кілька років, зробивши свою володарку трошки молодшою. Короткий боб як у Олени Кравець - наймодніша зачіска літа 2022Короткий боб як у Олени Кравець - наймодніша зачіска літа 2022 Носити короткий боб можна на рівний або бічний проділ, укладати чілку рівно, на бік або назад.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Elena Kravets (@lennykravets)

Сама Олена Кравець зізнається, що шкодує, що довго відкладала своє перетворення, адже зараз почувається набагато красивішою, жіночнішою і сексуальнішою, ніж раніше. Короткий боб як у Олени Кравець - наймодніша зачіска літа 2022 Нагадаємо, стилісти назвали стрижку на коротке волосся, яка личить всім, і варіанти її укладання на літо 2022 року.