“Гарні українки“: Тоня та Ніна Матвієнко з онукою зробили рідкісний вихід у світ

Три покоління Матвієнко здійснили рідкісний вихід у світ. Ніна, Тоня та Ніна – молодша відвідали прем'єру вистави "Нова Снігова королева" у головній ролі з Олею Поляковою. 74-річна народна артистка привела громадськість у захоплення своїм молодим та енергійним зовнішнім виглядом.

“Гарні українки“: Тоня та Ніна Матвієнко з онукою зробили рідкісний вихід у світ - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала рідкісну спільну фотографію зі своєю мамою та молодшою дочкою. Виконавиця зображена у штанах та подовженому піджаку, у блакитній водолазці та лакованих уггах. Ніна Митрофанівна виглядала чудово в смарагдовій сукні з великими квітами, зробивши акуратний макіяж і поклавши волосся на один бік. Поруч із бабусею знята чарівна дівчинка – 5-річна Ніна у коричневому спортивному костюмі у чорний принт і таких само, як у мами чоботях, тільки рожевого відтінку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Варто відзначити, що Ніні – молодшій зробили нову зачіску. Дівчинка носить каре та чарівну вкорочену чілку. “Гарні українки“: Тоня та Ніна Матвієнко з онукою зробили рідкісний вихід у світ

"Клас", "Красуні", "Подобається їх краса і талант", "Ви такі гарні", "Красиві україночки", "Красива сім'я", "Красиві дівчата", "Ніночка маленька гарненька артистка, майбутня зірка", "Як же здорово, коли ось так усі покоління дружно і разом. Ніні низький уклін, як Берегині свого роду", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала, в яких умовах живе з мамою – крихітна кухня у коридорі.