“Гарний та мужній“: Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином

Український співак Олександр Пономарьов поділився з шанувальниками рідкісним сімейним фото, показавши, яким став його молодший син. 15-річний Сашко помітно змужнів і став справжнім красенем. Фанати не перестають відзначати, наскільки хлопчик нагадує свого зіркового батька.

“Гарний та мужній“: Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Олександр Пономарьов зробив рідкісну публікацію, яку присвятив своєму синові Олександру. Хлопчику вже 15 років і він виріс чарівним хлопцем.

"Нарешті зустрілися! Син вимахав! Слава Богу за все", - зазначив у публікації Олександр Пономарьов.

Сина відомому артисту подарувала його колишня дружина Вікторія Мартинюк (нині Чекурда), з якою виконавець розлучився у 2011 році. Після цього його син змінив прізвище на дівоче прізвище матері – Білоус.

“Гарний та мужній“: Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином Шанувальники захопилися побачивши спадкоємця Олександра Пономарьова, відзначаючи красу хлопця.

"Гарний хлопець, подорослішав, змужнів. Щасливої йому долі. Батькові радості за сина", "Ого як виріс. Час купувати смокінг на весілля. Такого красеня точно скоро заберуть", "Який гарний хлопець", "Який він гарний і дорослий" , "Гарні обидва", "Татава гордість", "Саша, ви обидва красені, але малий ще красивіший ніж ви вийшов (не думала, що скажу таке колись)", - захоплюються фоловери в коментарях під публікацією.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов привітав свою старшу дочку з 24-річчям: "Нехай буде мирним небо!"