Гарний хлопчик: травесті-діва Монро показала, як виглядала 20 років тому

Перша в Україні травесті-діва Монро показала рідкісні архівні фото. Білява красуня похвалилася, якою вона була до того, як повністю змінити свій образ. А хлопцем вона була дуже симпатичним. Як зізнається зірка, її нерідко плутали з дівчинкою, а чоловіки намагалися познайомитись.

Гарний хлопчик: травесті-діва Монро показала, як виглядала 20 років тому - today.ua

Спеціально для програми "Неймовірна правда про зірок" діва Монро поділилася фотографією зі свого студентського. У кадрі з'явився чарівний хлопець з виразними очима, чіткими бровами, пухкими губами та милими кучерями.

"Дівчино, дівчино"... Зі мною чоловіки знайомилися. Машини зупинялися", - зазначила Монро, говорячи про свою привабливу зовнішність.

Гарний хлопчик: травесті-діва Монро показала, як виглядала 20 років тому Попри те, що Монро, раніше Олександр Федяєв, тягнуло до сцени, мама наполягла на серйознішому університеті. Тому діва вступила на факультет хімії високомолекулярних сполук та закінчила магістратуру. Гарний хлопчик: травесті-діва Монро показала, як виглядала 20 років тому Вперше на сцені в образі травесті Монро виступила в 1999 році і показала знімок, відзначаючи, що вважала, що виглядає страшно. Ночами зірка працювала до 3-4 ранку, а о 8-й уже поспішала на пари. Викладачі та одногрупники бачили залишки макіяжу на її обличчі, але ніхто й не намагався образити чи зачепити. Гарний хлопчик: травесті-діва Монро показала, як виглядала 20 років тому Нагадаємо, травесті-діва Монро показала фото без макіяжу: "Публікую себе ню".