Червоний манікюр та блуза з бантом: Олена Зеленська підкорила новим ефектним вбранням

Найстильніша перша леді України Олена Зеленська знову зачарувала громадськість своїм зовнішнім виглядом. Дружина українського президента взяла участь у засіданні Комісії з питань координації взаємодії органів уряду щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Червоний манікюр та блуза з бантом: Олена Зеленська підкорила новим ефектним вбранням - today.ua

На публіці красуня-блондинка з'явилася в приголомшливому світло-коричневому костюмі, що складається з широких штанів та подовженого піджака з контрастним бежевим рядком. Під жакет перша леді України одягла кремову шовкову блузу з акцентним бантом на шиї – такі кофточки дуже любить дружина принца Вільяма, Кейт. Свій образ Олена Зеленська завершила довгими сережками, червоним манікюром, нюдовим макіяжем та красиво уложеним волоссям.

Під час засідання дружина українського президента порушила дуже важливу тему – роль жінки в українському суспільстві. Олена Зеленська обговорила питання несправедливості оплати жіночої праці у порівнянні з чоловіками-колегами, зазначила, що представниці "слабкої" статі рідше отримують керівні посади, займаються всіма домашніми справами та дітьми, зазнають насильства фізичного та емоційного і бояться про це розповісти.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

"Рік тому наша країна приєдналася до "Партнерства Біарриц", і за цей час ми зробили багато, але ще є над чим працювати. Рівність – це свобода й справедлива оцінка за заслугами, а не за статтю. Немає "чоловічої" чи "жіночої" справи, наша справа – будь-яка, до якої лежить серце й на яку є сили! Саме це – справжня рівність", - зазначила перша леді.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

Нагадаємо, Олена Зеленська з'явилася на публіці у старому костюмі та на високих підборах. Перша леді України не припиняє дивувати стильними образами.