“Красуню важко впізнати, дуже змінилася“: Тіна Кароль показала рідкісне дитяче фото з сім'єю

Українська співачка Тіна Кароль нагадала, як виглядала у дитячому віці. Вона поділилася цікавим сімейним кадром, для якого позувала з батьками та старшим братом.

“Красуню важко впізнати, дуже змінилася“: Тіна Кароль показала рідкісне дитяче фото з сім'єю - today.ua

Виконавиця Show me your love нечасто радує шанувальниками інформацією про близьких. Тіна Кароль охочіше розповідає про свою роботу та благодійність. Артистка порадувала свою аудиторію рідкісним кадром. Вона нагадала, як виглядала багато років тому – до популярності.

Зірка "Євробачення - 2006" постала на фото разом із папою Григорієм, мамою Світланою та братом Станіславом. Тіна, справжнє ім'я якої Тетяна, позувала у домашній обстановці.

Дівчинка знялася у повсякденному вбранні. Вона розпустила волосся і довірливо глянула на камеру. Майбутню поп-діву ніжно обіймав тато. Кароль супроводжувала рідкісний знімок смайликом.

“Красуню важко впізнати, дуже змінилася“: Тіна Кароль показала рідкісне дитяче фото з сім'єю Шанувальники знаменитості адресували їй компліменти.

"Гарненька", "Яка мила дитина", "Красуню складно впізнати, дуже змінилася!", "Супер, така ніжна", "Блондинка наша", "Я б ніколи не впізнав", Була симпатична, а стала красунею", – написали фоловери.

Нагадаємо, після початку війни в Україні Тіна Кароль поїхала до Польщі. Її 67-річний батько захищає країну від російських окупантів. Чоловік пішов у добровольці та служить у теробороні.

У співачки є 13-річний син Веніамін від Євгена Огір. Чоловік зірки помер у 2013 році від раку шлунка.

Нещодавно Тіна Кароль публічно принизила свого російського колегу Григорія Лепса.